Kunowice, ul. Słubicka 50
69-100 Słubice

+48 726 663 667 
biuro@zuo-international.pl

Centrum Badawcze procesów przetwarzania i zagospodarowania odpadów w ZUO International Sp. z o.o. w Kunowicach

RODO

Szanowni Państwo,

w związku z wejściem w życie obowiązków wynikających z RODO – ogólnego rozporządzenia o danych osobowychinformujemy, iż ZUO International Sp. z o.o. podjęła odpowiednie kroki, aby dostosować się do nowych wymogów i zapewnić należytą ochronę Państwa danych osobowych, zgodnie z przepisami RODO. Nasza Spółka dokłada wszelkiej staranności, aby odpowiednio zabezpieczyć Państwa dane osobowe w procesie realizacji umów, jak również przekazywać wszystkim osobom, których dane osobowe przetwarza, wyczerpujące informacje o zakresie i sposobie przetwarzania ich danych. 

ZUO International Sp. z o.ojest administratorem Państwa danychPaństwa dane są przetwarzane w celach marketingowych i współpracy handlowej

W każdej chwili możecie Państwo wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Państwa danych osobowych na potrzeby marketingu bezpośredniego. Po otrzymaniu takiego wniosku od Państwa zaprzestaniemy przetwarzania Państwa danych w tym celu. 

Aby skorzystać z przysługującemu Państwu prawa, wystarczy skontaktować się z nami pisząc do nas na adres e-mail: biuro@zuo-international.pl lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej – na adres siedziby spółki.  

Jednocześnie informujemy, że macie Państwo prawo dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Urzędu Ochrony Danych Osobowych). 

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących Państwa danych osobowych zachęcamy do kontaktu mailowego: biuro@zuo-international.pl