Kunowice, ul. Słubicka 50
69-100 Słubice

+48 726 663 667 
biuro@zuo-international.pl

Centrum Badawcze procesów przetwarzania i zagospodarowania odpadów w ZUO International Sp. z o.o. w Kunowicach

O firmie

Powstaliśmy dzięki inwestycjom i kapitałowi spółki Sirius Finance S.A. z Luksemburga. Od wielu lat prężnie działamy na terenie Polski. Cechuje nas stabilna pozycja na rynku regionalnym oraz duża rozpoznawalność w kraju. Posiadamy status Instalacji Komunalnej w trzech województwach. Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu gospodarki odpadami i zagospodarowania poprzez odzysk oraz składowanie.

Ochrona środowiska jest naszym celem, dlatego nasza działalność nie ogranicza się tylko do zarządzania składowiskami odpadów. Realizujemy zadania z zakresu odzysku, recyklingu oraz ekologii i edukacji ekologicznej. Podnoszenie świadomości ekologicznej społeczeństwa oraz szerzenie wiedzy w dziedzinie ochrony środowiska stało się integralną częścią funkcjonowania Firmy.

Dzięki naszym kompleksowym usługom pomagamy zarówno firmom, jak i osobom prywatnym w szybki, oszczędny sposób pozbyć się niepotrzebnych śmieci!

Nasze spółki dysponują szeroko rozbudowaną flotą m.in. śmieciarki, kontenerowce, niskopodwoziówki, bramowce, auta z wysuwaną podłogą .