Kunowice, ul. Słubicka 50
69-100 Słubice

+48 693 196 338
biuro@zuo-international.pl

O firmie

Powstaliśmy dzięki inwestycjom i kapitałowi spółki Sirius Finance S.A. z Luksemburga. Od wielu lat prężnie działamy w Polsce, będąc częścią Grupy Sirius. Cechuje nas stabilna pozycja na rynku regionalnym oraz duża rozpoznawalność w kraju. Posiadamy status RIPOK-u w trzech województwach. Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu gospodarki odpadami i zagospodarowania poprzez odzysk oraz składowanie.

Ochrona środowiska jest naszym celem, dlatego nasza działalność nie ogranicza się tylko do zarządzania składowiskami odpadów. Realizujemy zadania z zakresu odzysku, recyklingu oraz ekologi i edukacji ekologicznej. Podnoszenie świadomości ekologicznej społeczeństwa oraz szerzenie wiedzy w dziedzinie ochrony środowiska stało się integralną częścią funkcjonowania Firmy.

Dzięki naszym kompleksowym usługom pomagamy zarówno firmom, jak i osobom prywatnym w szybki, oszczędny sposób pozbyć się niepotrzebnych śmieci!

Dzięki naszym kompleksowym usługom pomagamy zarówno firmom, jak i osobom prywatnym w szybki, oszczędny sposób pozbyć się niepotrzebnych odpadów!

Dysponujemy szeroko rozbudowaną flotą m.in. śmieciarki, kontenerowce, niskopodwoziówki, bramowce, auta z wysuwaną podłogą oraz HDS.